Hypotéky

Jak získat svojí první hypotéku?

Jak získat svojí první hypotéku?

bytový dům
VÝHODA
V případě první hypotéky může být Vaše “eso v rukávu” Nízká zaúvěrovanost. Při nízke zaúvěrovanosti klienta je vyšší pravděpodobnost dosažení úvěru.

Mladí jedinci, či páry, mají navíc velkou výhodu při nastavování hypotéky, protože si můžou dovolit delší splatnost a tudíž i nejnižší splátku.
ŘEŠENÍ
Sestavím pro vás finanční plán, díky kterému budete přesně vědět, jaké možnosti máte. Společně tak vymyslíme to nejlepší řešení pro koupi Vašeho vysněného bydlení.

Při samotném sjednávání hypotéky Vás pak jednoduše provedu celým procesem krok za krokem.

Jak zlevnit nebo předčasně splatit stávající hypotéku?

Jak zlevnit nebo předčasně splatit stávající hypotéku?

moderní sídliště
VÝHODA
V dnešní době jsou hypotéky mnohem flexibilnější než kdy dřív.V praxi to přináší mnoho výhod. Jednou z největších výhod je možnost naplánovat předčasné splacení hypotéky tak, aby nezatížilo Vás rodinný rozpočet. Výdaje na bydlení jsou stejné, ale hypotéka je o několik let dříve splacená.
ŘEŠENÍ
Řešení je poměrně sofistikované nastavení počátečních parametrů nové, nebo refinancované hypotéky. V kombinací s investičním plánováním tam dosahuji s klienty maximálního efektu při využití jejich finančních zdrojů s minimální dopadem na jejich cashflow.

Jak nejvýhodněji financovat nákup investiční nemovitosti?

Jak nejvýhodněji financovat nákup investiční nemovitosti?

interiér domu
VÝHODA
Mezi hlavní výhody financování investiční nemovitosti hypotékou na rozdíl od koupě z vlastních zdrojů patří například ponechání si finannčí rezervy (možnost zhodnocovat finanční rezervu lépe s vyšším plusovým úrokem nez je úrok u hypotéky)
ŘEŠENÍ
Na osobní schůzce probereme a společně zvážíme všechny pro a proti. Sestavím vám finanční plán na míru, s kterým získáte bezpečí pro váš majetek Díky finančnímu plánu budete už dopředu přesně znát návratnost a výnosnost Vaší investice.

Splátkoměr

žižkovská věž

SPLÁTKOMĚR


HYPOTEČNÍ PŮJČKA

ROČNÍ ÚROK

%

DOBA SPLÁCENÍ

let


žižkovská věž

Kontakt


Pobřežní 20
Praha 8, 186 00